احمد زاده: برای قهرمانی آسیا می رویم.
در گفت و گو با فارس


احمد زاده: در صورت ناکامی بهانه نمی‌آورم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم نوجوانان فوتبال گفت: برای قهرمانی آسیا به سنگاپور می‌رویم؛ ولی اگر در آن نتیجه لازم را نگیریم، دنبال بهانه نمی‌گردم.


محمد احمدزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با فاس درباره آخرین وضعیت تیم نوجوان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا افزود: شرایط تیم بسیار عالی است و همه بچه‌ها از آمادگی جهانی خوبی برخوردارند. خوشبخانه از لحاظ روحی هم وضعیت تیم ایده‌آل است.
وی اضافه کرد: رقابت‌های قهرمانی آسیا جای محک زدن تیم نیست. بعضی تیم‌ها می آیند تا فقط شرکت کرده باشند؛ اما می‌رویم تا علاوه بر قهرمانی، سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کنیم.
وی افوزد: در صورت ناکامی بهانه تراشی نمی کنم و همیشه گفته‌ام مسئولان زحمات خود را برای تیم کشیده‌اند.
محمد احمدزاده از توجه بیشتر جامعه فوتبال به مربیان خارجی گلایه دارد: هیچگاه از این موضع پایین نمی‌آیم و معتقدم فرهنگ بسیاری بدی در بین ما ایرانیان رواج پیدا کرده و قیمت مربیان خارجی به صورت کاذب در ایران بالا رفته است.
وی ادامه داد: مصرانه می گویم به مربیان وطنی ظلم می‌شود و اگر سر هر تیمی مربی خارجی باشد، توجه‌ها ناخودآگاه بیشتر می‌شود؛ اما در مورد تیم خودم بگویم هر اتفاقی بیفتد، بهانه نمی‌آورم چون تلاش ها صورت گرفته و کسی کم کاری نکرده است.
کاروان تیم نوجوانان ساعت پنج صبح روز جمعه به سمت سنگاپور پرواز می‌کند. جام قهرمانی آسیا از ۱۲ شهریور آغاز می شود و تیم ایران در اولین بازی باید به مصاف یمن خواهد رفت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۰۲ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.