اختلاف نظر سرمربی تیم ملی با فرهاد مجیدی

امیر قلعه نویی از این که بسیاری از بازیکنان ملی پوش کشورمان در لیگ امارات بازی می کنند ، ناراحت است. هشدار او به مسوولان فدراسیون فوتبال نسبت به حضور بازیکنان ایرانی در لیگ های عربی هم به همین دلیل است.
سرمربی تیم ملی می گوید: این کار با برنامه ریزی صورت گرفته تا فوتبال ما را نابود کنند. قلعه نویی به اواخر دهه ۸۰ میلادی اشاره می کند: در آن سالها هم حضور بازیکنان ایرانی در لیگ قطر ، چنین وضعیتی را برای فوتبال ما به وجود آورد. وقتی بازیکنان ایرانی در لیگهای عربی بازی می کنند، سپس به کشور باز می گردند ، سطح کیفی آنها پایین می آید و این معضلی است که هر چه زودتر باید برای آن راه حل درستی پیدا کرد. در حال حاضر ۱۰ فوتبالیست مطرح ایرانی در تیمهای اماراتی عضویت دارند که از این جمع ، ۸ بازیکن جزو فهرست ۴۰ نفره قلعه نویی هستند. به عبارتی ، ۲۰ درصد تیم ملی از لیگ امارات می آید و این خود ، بیانگر اهمیت هشدار سرمربی تیم ملی است اما باید دید لژیونرهای اماراتی هم نظر امیر قلعه نویی را قبول دارند یا نه.
با سابقه ترین لژیونر اماراتی فوتبال ما که اتفاقا در بازی با امارات هم به میدان رفت ، فرهاد مجیدی است. او بزرگترین مخالف قلعه نویی در این مساله به شمار می رود و می گوید: هرگز قبول ندارم که لیگ امارات عامل تضعیف بازیکنان ایرانی باشد چرا که باشگاه های این کشور به صورت حرفه ای تمرین می کنند و امکانات خوبی در این تیمها وجود دارد. زمان مشخص خواهد کرد که حق با سرمربی تیم ملی است یا لژیونر با سابقه اماراتی.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۲۰ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.