ادامه تلاش مستمر پلیس برای دستگیری «عبدالمالک ریگی»

فرمانده نیروی انتظامی از مشخص نبودن تعداد اشرار به هلاکت رسیده در رابطه با حادثه تروریستی «بم ــ کرمان» خبر داد.


 سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار «حوادث» ایسنا با اعلام شناسایی دو خودرو متعلق به اشرار در پی تعقیب و گریز انجام شده از سوی دو بالگرد نیروی انتظامی که در ارتفاعات محل وقوع حادثه در حال گشت زنی بودند، گفت: در حالی که سرنشینان این دو دستگاه خودرو قصد داشتند از طریق مخفی کردن خود با استفاده از صعب العبور بودن منطقه، پلیس را گمراه کنند، ماموران انتظامی با بررسی موضوع، هر دو خودرو را مورد هدف قرار دادند.


به گفته وی، پلیس این دو خودرو را در حالی مورد اصابت گلوله قرار داد که برای ماموران مسجل شده بود، اشرار با استفاده از صعب العبور بودن منطقه، قصد فرار دارند.


سردار احمدی‌مقدم در عین حال تاکید کرد: این در حالیست که تاکنون تعداد اشرار به هلاکت رسیده و هویت آنها برای نیروی انتظامی مشخص نشده است.


وی همچنین از شدت ادامه تلاش مستمر پلیس برای دستگیری سرکرده عاملان جنایت «بم ــ کرمان» به هویت «عبدالمالک ریگی» خبر داد و اظهار کرد: اما تاکنون نتایج قطعی در این رابطه به دست نیامده است.


فرمانده ناجا که در حاشیه افتتاح نمایشگاه تولیدات، توانمندی‌ها و تجهیزات پلیسی کشورهای شرکت کننده در اجلاس، با خبرنگار ایسنا گفت‌وگو می‌کرد،اصلی‌ترین هدف نیروی انتظامی ایران از برگزاری این اجلاس را ایجاد افق‌های کاری، تشکیل دبیرخانه دایمی و تعیین پروتکل‌های انتظامی در خصوص کشورهای اسلامی عنوان کرد و افزود: بر این اساس در این اجلاس پیرامون مسایل فنی وارد مذاکره نمی‌شویم و تنها دیدگاههای کلی و علاقه‌مندی‌های مشترک پلیس کشورهای اسلامی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.