ارسال اسناد دخالت بیگانه در حوادث خوزستان به سازمان ملل
معاون استاندار خوزستان اعلام کرد


ارسال اسناد دخالت بیگانه در حوادث خوزستان به سازمان ملل


خبرگزاری فارس: معاون سیاسی‌‌ ـ امنیتی استاندار خوزستان گفت: اسناد و مدارک دخالت‌های خارجی در حوادث تروریستی سال گذشته استان خوزستان به سازمان ملل نیز فرستاده شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، محسن فرخی نژاد، امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر، بار دیگر بر این نکته تأکید کرد که حوادث تروریستی سال گذشته استان خوزستان، واقعیت این منطقه نبود و فکر، حمایت و پشتیبانی آن، منشأ خارجی داشت.
وی در جدیدترین اظهارات خود، پیرامون تشکیلات خرابکار دست پرورده اشغالگران عراق گفت: این تشکیلات، حتی از تشکیلات گروهک‌هایی مانند منافقین و حزب توده نیز پیچیده‌تر بود.
فرخی نژاد اضافه کرد: این جریان از دو سال پیش با حمله مسلحانه به بانک‌ها در سطح استان و سرقت پول برای تأمین هزینه‌های خرابکار خود ذخیره سازی مالی می‌کرد.
وی گفت: سطح سواد و فهم تروریست‌ها به اقتضای این ساختار پیچیده جور در نمی‌آمد و به همین دلیل آنها از خارج هدایت می‌شدند.
معاون سیاسی‌‌ ـ امنیتی استاندار خوزستان خاطرنشان ساخت: تمام افراد دستگیر شده و مرتبط با تروریست‌ها، وهابی بوده و از منازل آنها کتب و سی ‌دی‌هایی در ارتباط با وهابیون و ضد شیعه و همچنین افکار بن دلادن به دست آمده است.
وی، سال گذشته را تلخ‌ترین سال امنیت برای خوزستان پس از انقلاب برشمرد و گفت: بر اثر ۵ انفجار، ۲۱ نفر شهید و ۴۵۰ تن نیز مجروح شدند.
فرخی نژاد افزود: اینکه گفته می‌شود این تحرکات برای مطالبات قومی و یا برخی محرومیت‌ها بوده است، دادن نشانی غلط است و اصل ماجرا و حقیقت آن، وارداتی بودن این توطئه در راستای اهداف اشغالگران عراق است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 27
  • ۱۸ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.