ازدواج ، بهانه مرد شیاد برای اغفال ۲۰ دختر جوان
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۸۵   ۲۳:۵۵
 
images/20060501/bads.jpg جوانی که به بهانه ازدواج با فریب دختران و زنان از آنها فیلمهای غیراخلاقی تهیه کرده بود ، از سوی پلیس امنیت دستگیر شد و دفتر خاطرات او پرده از اعمال مجرمانه اش برداشت.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ماجرای پرونده از آنجا آغاز شد که دختر جوانی همراه والدین خود به دادسرا مراجعه و با ارائه شکایتی عنوان کرد: وقتی برای تفریح به کوه رفته بودم جوانی که به همراه دوستانش به این محل آمده بود، چندین بار در مسیرم قرار گرفت و پس از ارتباط با من ، شماره تلفن خود را در اختیارم گذاشت و در ادامه ، پس از مدتی که دور از چشم خانواده ام با او که خود را شایان معرفی می کرد ارتباط داشتم ، از من خواستگاری کرد. دختر جوان در ادامه گفت : پس از خواستگاری احساس می کردم می توانم به او اعتماد کنم تا این که یک روز از من خواست با او همراه شوم تا مرا به خانواده اش معرفی کند و زمانی که وارد یک خانه شدیم ، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.


تهدید با فیلمهای غیراخلاقی


شاکی افزود: آن روز متوجه شدم در دام هولناکی افتاده ام زیرا شایان مرا تهدید کرد در صورتی که موضوع را به والدینم اطلاع دهم ، فیلمی را که از من تهیه کرده در اختیار بستگانم قرار خواهد داد. وی ادامه داد: ابتدا تصور می کردم دروغ می گوید اما وی با نشان دادن دوربین فیلمبرداری که آن را به طرز ماهرانه ای جاسازی کرده بود بار دیگر مرا تهدید کرد. دختر جوان تصریح کرد: پس از این ماجرا او ارتباط خود را با من قطع کرد و من که مستاصل و درمانده شده بودم ، سرانجام موضوع را با خواهرم در میان گذاشتم و او نیز والدینم را از دامی که در آن گرفتار شده بودم ، آگاه کرد.


دستور دستگیری


به دنبال این اظهارات ، بازپرس پرونده دستور دستگیری شایان را صادر کرد و پرونده برای تحقیق به پلیس امنیت ارسال شد. با بررسی مقدماتی از سوی ماموران مشخص شد، شایان یک مغازه اجاره فیلم دارد که با مجوز قضایی دستگیر و در بازرسی از محل ، مقادیری فیلمهای خارجی از متهم کشف شد. متهم پس از انتقال به پلیس امنیت ابتدا منکر ارتباط با دختر جوان شد اما ماموران در بازرسی از وسایل متهم متوجه شدند وی پس از ارتباط با زنان و دختران و به بهانه ازدواج آنها را اغفال و پس از کشاندن به خانه مجردی از آنها فیلمهای غیراخلاقی تهیه می کرده است.
در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد وی نحوه ارتباط با زنان و دختران را در دفترچه خاطرات خود یادداشت می کرده و در ادامه برخی نوشته های متهم حاکی از آن بود که وی براحتی با استفاده از واژه ازدواج آنها را فریب می داده است.


اعتراف به جرم


با مشخص شدن این موضوع متهم که مقابل ادله و مدارک جرم قرار گرفته بود ، زبان به اعتراف گشود. وی در این باره گفت : وقتی به یک دختر علاقه پیدا کرده بودم و قصد ازدواج با او را داشتم ، والدینم مخالفت کردند و این موضوع باعث شد به بهانه ازدواج با فریب زنان و دختران آنها را به خانه بکشانم و پس از آزار و اذیت از آنها فیلمهای غیراخلاقی تهیه و تهدید کنم در صورتی که علیه من شکایت کنند ، اقدام به تکثیر و توزیع عکس و فیلمهای آنها کنم.


آگاه سازی دختران جوان


سردار علیپور ، رئیس پلیس امنیت تهران با اشاره به پرونده اتهامی متهم گفت : برخورد پلیس با افرادی که اقدام به ناامنی اخلاقی می کنند ، بسیار جدی است.
وی افزود: بررسی و تحقیق در این زمینه نشان می دهد نظارت نکردن خانواده بر رفتار دختران جوان و آموزش ندیدن آنها در ارتباط با مسائل و دوستی های خیابانی ، سرانجامی جز تباهی ندارد. وی تاکید کرد: ارتباط دوستانه میان والدین و فرزندان این شرایط را به وجود می آورد که در صورت بروز مشکلات ، والدین به دور از پرخاشگری اقدام به رفع مشکل فرزندان خود کنند و مانع وقوع چنین حوادثی شوند.


باید مراقب بود


محمد تورنگ ، رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز با اشاره به این خبر می گوید: با توجه به اعترافات متهم ، این نگرش وجود دارد که افراد شیاد با سوئاستفاده از موضوع ازدواج در مسیر دختران جوان قرار گیرند و آنها را اغفال کنند. این افراد که هدفی جز ضربه زدن به امنیت اخلاقی جامعه ندارند ، پس از تهیه فیلمها و عکسهای غیراخلاقی به دفعات دختران جوان را مورد سوئاستفاده قرار می دهند. تورنگ افزود: دختران جوان باید به این نکته توجه داشته باشند که دوستی های خیابانی سرانجامی جز بروز مشکلات برای آنها و خانواده هایشان نخواهد داشت و اگر فردی قصد ازدواج دارد ، می تواند این موضوع را با خانواده دختر مورد علاقه اش مطرح کند زیرا تجربه نشان داده است وقتی موضوع ازدواج با نظارت مستقیم خانواده ها انجام شود نتیجه لازم اخذ می شود و کمترین حاصل آن پیشگیری از وقوع جرایمی است که هر از گاه در ارتباط با اغفال دختران جوان در نیروی انتظامی یا محاکم قضایی شاهد آن هستیم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۱۳ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.