از این پس نام شهرستان “گاوبندی” به “پارسیان” تغییر کرد

دکتر محمود احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور کشورمان عصر امروز (چهارشنبه) به شهرستان گاوبندی، یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان رفت و در جمع مردم آن شهرستان سخنرانی کرد.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این مراسم، امام جمعه و فرماندار این شهرستان پیشنهاد کردند که نام شهرستان “گاوبندی” به نام “پارسیان” تغییر پیدا کند که رییس‌جمهور نیز در این ارتباط نظر مردم را جویا شد و مردم نیز از این امر به شدت استقبال کردند. پس از این رییس‌جمهور در سخنان خود گفت: از این به بعد نام گاوبندی به نام پارسیان تغییر کرد.


رییس‌جمهور در سفری که سال گذشته به استان هرمزگان داشت، نتوانسته بود به شهرستان گاوبندی که یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان است، برود و قول داده بود که در یک موقع مناسب این سفر را انجام دهد.


رییس‌جمهور امشب بعد از حضور در جمع مردم پارسیان به شیراز برخواهد گشت و در جمع منتخبان این استان، سخنرانی خواهد کرد.


سفر رییس‌جمهور به استان فارس تا روز جمعه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 30
  • ۲۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.