از علی کریمی حمایت کنید

با ورود به سایت جام جهانی در بخش Poll و برای انتخاب گلزن برگزیده گروه D  جام جهانی به علی کریمی یا وحید هاشمیان رای دهید:


http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/group/overview.html?group=D
در حال حاضر علی کریمی از بین ۲۱۲۶۰ رای با ۱۳۰۶۷ رای در مقام اول پیش بینی اینترنتی قرار دارد و پس از او به ترتیب بورگتی از مکزیک، رونالدو و پائولتا از پرتغال دوم و سوم و وحید هاشمیان در رده چهارم لیست گلزنان برتر گروه D جام جهانی قرار دارد.
بی‌شک چنین حمایت‌هایی نشان‌دهنده میزان علاقه‌مندان فعال تیم‌های ملی هر کشور است و در این میان علاقه‌مندان ایرانی باز هم در رقابت از دیگر کاربران اینترنتی پیشی گرفته‌اند و نتیجه این نظرسنجی در افزایش روحی ماشین گلزنی تیم ملی ایران تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۲۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.