از هر هشت زن یکی دچار سرطان سینه می شود

همه ساله به طور متوسط از هر هشت زن یکی دچار سرطان سینه می شود.

محققان می گویند: زنانی که بعد از درمان سرطان سینه به مدت پنج سال زنده مانده اند کمتر از دیگر زنان مبتلا به این سرطان در معرض خطر عود بیماری خود قرار دارند.


 


به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از رویترز ، محققان آمریکایی اعلام کردند : حتی در صورتی که سرطان سینه زنی در مرحله سوم بوده باشد و با درمان مناسب طول عمر بعد از سرطان او بیشتر از پنج سال باشد خطر عود سرطان به سیزده درصد کاهش پیدا کرده است .


 


این مطالعه شامل درمان سرطان سینه به روش های جدید از جمله استفاده از داروی هرسپتین و مهار کننده های آنزیم اروماتاز نمی شود.


 


به گزارش سازمان بهداشت جهانی همه ساله به طور متوسط از هر هشت زن یکی دچار سرطان سینه می شود.


 


از جمله عوامل موثر در ابتلا به سرطان می توان از موارد زیر نام برد:


 


 سینه ، سابقه قبلی سرطان سینه در فامیل ، پریود زودرس ، یائسگی دیررس ، عدم شیردهی ، چاقی ، الکل ، رژیم غذایی پر چرب ، اشعه ایکس و استفاده از قرصهای استروژن برای کنترل علائم یائسگی

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۲۶ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.