استاد ایرانى از ایسسکو جایزه گرفت

– یک استاد شیمى دانشگاه رازى کرمانشاه در غرب ایران جایزه علوم و فن اورى سال ۲۰۰۶ سازمان علمى ،‌اموزشى و فرهنگى کشورهاى اسلامى (ایسسکو ) را در رشته شیمى کسب کرد.

به گزارش سرویس علمی آریا، دکتر شمسى پور از استادان دانشگاه رازى کرمانشاه در غرب ایران ‌بیشترین مقاله را در جهان در رشته هاى شیمى و مهندسى شیمى ارائه کرده است.


جوایز برندگان همزمان با سومین کنفرانس وزراى اموزش عالى و تحقیقات علمى کشورهاى اسلامى که ۱۹ تا ۲۱ نوامبر در کویت برگزار مى شود،‌ ‌اعطا خواهد شد.


سازمان علمى ،‌آموزشى و فرهنگى کشورهاى اسلامى (ایسسکو )‌ جوایز سالانه خود را به دانشمندان برجسته در چارچوب تشویق مباحث علمى در جهان اسلام و کمک به تلاشهاى انجام شده براى توسعه اعطا مى کند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۳۰ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.