استقبال دبیر کل سازمان جهانى گردشگرى از پیشنهاد ایران

دبیرکل سازمان جهانى گردشگرى از پیشنهاد جمهورى اسلامى ایران براى فعال کردن صنعت گردشگرى در جهت توسعه و ترویج گفت وگوى میان ادیان و تمدن‌ها استقبال کرد.

به گزارش سرویس فرهنگی آریا، فرانسسکو فرانجیالى” دبیرکل سازمان جهان گردشگرى دردیدار “سیدداود صالحى” سفیر جمهورى اسلامى ایران در مادرید گفت: “با بهره‌گیرى از پیشنهاد ایران، سازمان جهانى گردشگرى در حال برنامه‌ریزى براى برگزارى یک همایش بین‌المللى در زمینه توریسم و گفت و گوى تمدن‌ها و مذاهب در اسپانیا است.”


وى گفت:‌ این همایش پاییز آینده در شهر کوردوبا که به پایتخت تاریخى همزیستى ادیان و مذاهب شهرت دارد، برگزار مى شود.


پیشنهاد ایران درباره همایش یادشده، در نامه‌اى از سوى رحیم مشایى رییس سازمان میراث فرهنگى و جهانگردى ایران به سازمان جهانى گردشگرى ارایه شده است.


مشایى در نامه‌اش به فرانجیالى نوشته است: “دولت جمهورى اسلامى ایران مصمم است تا مشارکت سازمان‌ها و مجامع مختلف بین‌المللى و منطقه‌اى را براى توسعه و ترویج گفت وگوى میان ادیان و تمدن‌ها جلب کرده و نقشى ارزنده در تقویت صلح و آرامش میان اقوام و ملل گوناگون دنیا ایفا کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.