استقلال خوزستان صدر را حفظ نمود

استقلال خوزستان صدر را حفظ نمود

استقلال خوزستان صدر را حفظ نمود

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
استقلال خوزستان در نخسین روز از هفته بیست‌وپنجم لیگ با پیروزی مقابل هم‌نام و هم استانی‌اش صدر نشینی خود در این هفته را تضمین نمود.

استقلال خوزستان جمعه ۲۰ فروردین در نخستین روز از هفته بیست‌وپنجم لیگ با تک گل دقیقه ۶۹ بیت سعید از سد استقلال اهواز، تیم قعر نشین جدول گذشت تا با ۴۷ امتیاز و بدون توجه به سایر بازی‌‌ها صدرنشینی خود را تداوم بخشد.

در مشهد سیاه‌جامگان نتوانست از میزبانی خود بهره ببرد و با تک گل دقیقه ۸۵ شریفات از فولاد خوزستان شکست خورد. تیم مشهدی با ۲۰ امتیاز در مکان چهاردهم ایستان و فولاد ۲۸ امتیازی دوازدهم است.

در تبریز، تیم گسترش فولاد تا گل دقیقه ۹۰ محمد ابراهیمی توانست تساوی مقابل راه‌آهن را به برد تبدیل کند. این دو تیم در پایان بازی به نتیجه ۳ بر ۲ رضایت دادند. گسترشی‌‌ها فعلا در رده هفتم جدول با ۳۷ امتیاز قرار دارند و راه‌آهن نیز با ۱۸ امتیاز در مکان چهاردهم جدول ایستاده است.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 8
  • ۲۰ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.