استیلی: دایی در حدی نیست که جوابش را بدهم
استیلی: دایی در حدی نیست که جوابش را بدهم


خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: اظهارات سرمربی سایپا در مورد من حقیقت ندارد و وی را در حدی نمی‌بینم که جوابش را بدهم.


حمید استیلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری فارس افزود: صحبت‌های علی دایی درباره نقش من در درگیری بین هواداران و بازیکنان در زمان مربیگری وینگو بگوویچ به هیچوجه صحت ندارد.
وی ادامه داد: همان موقع در مورد این اتفاق جواب دایی را دادم و اکنون وی را در حدی نمی بینم که جوابش را بدهم.
استیلی تصریح کرد: دایی امروز که تازه مربی شده، قصد دارد به شهرت بیشتری دست پیدا کند و به همین دلیل این دروغ ها را مطرح می کند.
علی دایی در گفت و گویی اظهار داشت استیلی در درگیری بین هواداران و بازیکنان پرسپولیس نقش اصلی را داشته و بازیکنان را تحریک به عدم انجام تمرین کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 34
  • ۱۰ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.