استیلی بهتر از دنیزلی ؟

لیگ یازدهم فوتبال کشور در شرایطی برای سرخپوشان تهرانی به پایان می رسد که هواداران این تیم فصلی کابوس وار را گذراندند.

به گزارش «شفاف» پرسپولیسی ها لیگ را با حمید استیلی آغاز کردند و از همان هفته های ابتدایی فریاد تشویق علی دایی در ورزشگاه ها، خبر از فصلی پرحاشیه برای استیلی و کاشانی داشت.

این در حالی است که با شروع لیگ، قرار بود پرسپولیس استیلی مدعی قهرمانی در لیگ باشد، اما نه تنها این تیم نتوانست خود را در جمع مدعیان قهرمانی قرار دهد، بلکه یکی از گزینه های اصلی سقوط در لیگ برتر محسوب می شود.

در هفته های پایانی نیم فصل اول بود که استیلی بعد از شکست سنگین برابر استقلال در دربی جام حذفی از کار برکنار شد تا مصطفی دنیزلی ترک تبار هدایت پرسپولیس را بر عهده بگیرد.

استیلی بهتر از دنیزلی ؟

بازگشت دنیزلی به پرسپولیس هواداران این را خوشحال و به آینده امیدوار کرد. درحالی که به نظر می رسید سرخپوشان با دنیزلی نیم فصل دوم را بهتر آغاز کنند، اما این اتفاق رخ نداد و جالب تر آنکه پرسپولیس نسبت به نیم فصل اول نتایج ضعیف تری نیز گرفت.

حمید استیلی بعد از ۱۵ هفته حضور در پرسپولیس این تیم را در رده هشتم جدول با ۲۰ امتیاز رها کرد و رفت. در حالی که دنیزلی از ابتدای نیم فصل دوم هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفت و تا هفته پانزدهم نیم فصل دوم توانست سرخپوشان را به رده یازدهم برساند. کسب ۱۷ امتیاز در ۱۵ بازی برای دنیزلی کارنامه خوبی محسوب نمی شود و شاید یکی از دلایل عمده ای که سبب شده هواداران پرسپولیس علیه وی شعار سر ندهند، برتری دراماتیک قرمزها برابر استقلال باشد.

استیلی بهتر از دنیزلی ؟
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. خراب کاری کرد دنیزلی
    باید شلغوب رو بیارن بازیکن تیم الهلال