اسکولاری:در جام جهانی نمی توان تیمی را دست کم گرفت

اسکولاری:در جام جهانی نمی توان تیمی را دست کم گرفت


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: در جام جهانی تمامی تیم ها برای دفاع از حیثیت فوتبال کشورشان حاضر می شوند و نمی توان تیمی را دست کم گرفت


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت پرشین فوتبال، فیلیپ اسکولاری درباره گروه D جام جهانی تصریح کرد: به نظر من در این گروه تیم ملی مکزیک، حریف اصلی ما محسوب می شود.
وی افزود: آنگولا حریف دوم و تیم ملی ایران ضعیف ترین تیم گروه است.
فیل بزرگ عنوان کرد: البته از روزهای اول که در این گروه قرار گرفتیم،‌ تمامی حریفان را بررسی کردیم و با شناخت کافی برابر آنها ظاهر خواهیم شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال معتقد است که تیم ایران نسبت به تیم های مکزیک و آنگولا ضعیف تر است..
مربی برزیلی پرتغال اظهار داشت: به همراه مکزیک به لحاظ تکنیکی و و تاکتیکی در شرایط ایده آلی هستیم. آنگولا در زمینه فیزیکی تیم بسیار قدرتمندی است؛ اما تیم ایران روی تکنیک بازیکنانش تکیه کرده اند و همین نکته ما را برای شکست دادن این تیم خوشبین کرده چرا که بازی کردن در مقابل این تیم راحت تر از بازی برابر آنگولا و مکزیک است.
اسکولاری راجع به اهدافش تیم ملی پرتغال عنوان کرد: در جام جهانی ۲۰۰۶ با حمایت تماشاگران می خواهیم عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.