اشتباه خنده دار داور برزیلی


نام “سیلویا رجینا دی الویه را” قطعا اگر در تاریخ فوتبال دنیا ثبت نشود ، از ذهن فوتبال دوستان برزیلی پاک نخواهد شد.
به گزارش دیلی تلگراف ، این داور که دارای مدرک ملی داوری برزیل است ، وقتی توپ جمع کن مسابقه توپ خارج از زمین مسابقه را به درون دروازه هدایت کرد ، در سوت خود به نشانه گل دمید تا همه تماشاگران و بخصوص بازیکنان تیم آتلتیکو سوروکابانا که متضرر اصلی این اشتباه فاحش بودند ، از خنده و شادی یا عصبانیت فریاد بزنند.در دقیقه ۸۹ مسابقه سانتاکروزنسه و آتلتیکو سوروکابانا در لیگ دسته ۳ برزیل و در شرایطی که سانتاکروزنسه یک بر صفر عقب بود، توپ ساموئل نارولی ، بازیکن سانتاکروزنسه به خارج رفت و توپ جمع کن ، به جای آن که توپ را با دست گرفته و به دروازه بان بدهد ، توپ به خارج رفته را به یک ضربه کات دار بغل پا به درون زمین برگرداند و با این ضربه قوسی ، توپ به درون دروازه سوروکابانا پیچید که داور مسابقه در کمال ناباوری این توپ را گل اعلام کرد. سخنگوی کنفدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد: کاری نمی شود کرد ، گل بازی به دلیل تصمیم عجیب داور پذیرفته شده است و نتیجه این بازی (یک – یک) تغییرناپذیر است ولی داور مسابقه حداقل برای یک سال نباید به داوری فکر کند.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۵ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.