اصغر ابراهیمی شانس مدال وزنه برداری ایران هفتم شد

اصغر ابراهیمی بهترین شانس وزنه برداری ایران در بازی های المپیک پکن در مکان هفتم ایستاد.به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از پکن، مسابقات گروه A دسته‌ی ۹۴ کیلوگرم مردان بازی‌های المپیک پکن عصر امروز با حضور ۱۰ وزنه بردار برگزار شد و طی آن اصغر ابراهیمی از ایران عنوان هفتمی را کسب کرد. در این رقابت ابراهیمی کار خود را با بالای سر بردن وزنه‌ی ۱۸۰ کیلوگرم در حرکت یک ضرب آغاز کرد اما دو بار پیاپی در مهار وزنه‌های ۱۸۴ کیلوگرم ناکام ماند.وی در حرکت دو ضرب هم در ابتدا وزنه ۲۱۲ کیلوگرم را انتخاب کرد که در نخستین حرکت موفق نبود اما در دومین حرکت موفق به مهار این وزنه شد.


وی در سومین بار در حرکت دو ضرب وزنه ۲۱۷ کیلوگرم را انتخاب کرد که در مهار آن موفق نبود.


ابراهیمی در نهایت با رکورد مجموع ۳۹۲ کیلوگرم در مکان هفتم قرار گرفت. در این رقابت “الیا الین” از قزاقستان با بالای سر بردن وزنه‌های ۱۸۰ و ۲۲۶ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. سیمون کالچی از لهستان با بالای سر بردن وزنه‌های ۱۷۹ و ۲۲۴ کیلوگرم در مجموع با ۴۰۳ کیلوگرم دوم شد و وزنه‌بردار روسی با رکورد ۴۰۲ کیلوگرم در حالی که در گروه B وزنه زده بود به مدال برنز دست یافت.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 32
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.