اصغر حاجیلو: از دایى و قلعه نویى مى خواهم به خاطر فوتبال ایران با هم کنار بیایند

«از لطف على دایى متشکرم اما استقلال ملک پدرى من یا هیچ کس دیگرى نیست. استقلال به مردم تعلق دارد.»

به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری آریا،  اصغر حاجیلو سرپرست پیشین باشگاه استقلال با بیان این مطلب گفت:«من بهترین سال هاى جوانى خود را براى استقلال صرف کرده ام اما نه من و نه هیچ کس دیگرى اجازه ندارد استقلال را ملک خود بداند. ما فقط مى توانیم خوشحال باشیم که استقلالى هستیم.»


 حاجیلو تأکید کرد: «دایى و قلعه نویى هر ۲ مثل هم هستند. هر ۲سابقه قهرمانى لیگ و مربیگرى در تیم ملى را دارند و این یعنى اینکه شرایط کار را درک مى کنند و از این۲ نفر انتظار مى رود به نفع فوتبال ایران با هم «صلح» کنند و به فکر صعود تیم ملى به جام جهانى باشند.


 قلعه نویى و دایى هر ۲وظیفه دارند هواداران فوتبال ایران را شاد کنند و جنگ و دعواى این ۲نفر مانع از این امر خواهد شد.»


 وى تصریح کرد: «آرزوى مردم حضور در جام جهانى است و درگیر شدن این ۲نفر باعث مى شود رؤیاى مردم رنگ ببازد. درست است که غیبت ۲ملى پوش استقلال در شکست مقابل پگاه بى تأثیر نبود اما این هم طبیعى است که بهترین هاى هر باشگاه در خدمت تیم ملى باشند. از دایى و قلعه نویى مى خواهم به خاطر فوتبال ایران با هم کنار بیایند.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 37
  • ۲۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.