اعتراض به مجسمه ‘شکلاتى’ عیسى مسیح
یک گالرى هنرى در نیویورک نمایشگاهى را که قرار بود در آن یک مجسمه برهنه از عیسى مسیح از جنس شکلات به نمایش گذاشته شود، پس از اعتراض برخى گروه هاى مذهبى کاتولیک لغو کرد.


به گزارش سرویس فرهنگى آریا به نقل از بى.بى.سی، این مجسمه که سازنده اش به آن نام ‘خداى شیرین من’ داده است، یک متر و هشتاد سانتى متر طول دارد و از نود کیلوگرم شکلات شیرى ساخته شده است.قرار بود مجسمه پیامبر مسیحیان طى ‘هفته مقدس’ – که مهمترین زمان سال در دین مسیحى است – در گالرى منهتن نیویورک در معرض دید قرار داده شود.بیل دونهو، رئیس ‘مجمع کاتولیک’ نمایش این مجسمه را یکى از بدترین هجمه هاى تاریخ به حساسیت هاى مسیحى نامیده است.‘مجمع کاتولیک’ که خود را بزرگترین سازمان کاتولیک طرفدار حقوق مدنى مى داند، پیشتر خواستار بایکوت این نمایشگاه شده بود.کمت سملر، مدیر هنرى گالرى شهر نیویورک که قرار بود میزبان این نمایشگاه باشد، گفته بدشانسى است که نمایش این اثر با روزهاى عید پاک همزمان شده است.این مجسمه توسط کوزیمو کاوایرو، هنرمند کانادایى الاصل، ساخته شده که به استفاده از مواد خوراکى در آثارش شهرت دارد و یک بار اتاق یک هتل را با پنیز موتزارلا رنگ کرده بود.
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.