اعتراف به قتل شوهر پس از ۲۶ سال

 زنی که ادعا کرد قاچاقچیان مواد مخدر ۲۶ سال پیش هنگامی که شوهرش خواب بود با شلیک گلوله او را کشتند سرانجام به قتل شوهرش اعتراف کرد.
به گزارش آسوشیتدپرس از کیلگور، تگزاس، این پرونده در سال ۲۰۰۳ که برادر قربانی خواهان بررسی مجدد آن شد، به هیات تحقیق درباره جنایات نامکشوف تگزاس فرستاده شد.
این زن به این ترتیب به قتل جان گوگ، ۲۷ ساله، در سال ۱۹۸۰ متهم شد. او پیشتر اعتراف کرده بود شوهرش را در دفاع از خود کشته است اما قضات به دلیل نداشتن مدارک کافی، پرونده را مختومه اعلام کردند.
واندا گوگ که حالا ۵۲ سال دارد و به گارنر در نیویورک نقل مکان کرده و به عنوان نصب‌کننده کابینت کار می‌کند روز دوشنبه خود را به پلیس معرفی کرد.
انگیزه او برای این اعتراف دیرهنگام اعلام نشده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.