اعتراف مرد ۴۵ ساله به سوزاندن همسر موقتش با انگیزه سرقت
پس از گذشت ۳ سال از جنایت صورت گرفت


اعتراف مرد ۴۵ ساله به سوزاندن همسر موقتش با انگیزه سرقت


خبرگزاری فارس: مرد میانسالی که متهم به قتل یک زن ۳۹ ساله است در بازجویی به ارتکاب قتل همسر صیغه‌ای خود با انگیزه سرقت اموالش اعتراف کرد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز ۱۰ اسفند سال‌ ۸۴ مرد جوانی با مراجعه به مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ مأموران را از فقدان خواهر ۳۹ ساله‌اش با خبر کرد.
مأموران در بررسی بیشتر دریافتند این مرد جوان مدعی است خواهر ۳۹ ساله‌اش به نام آمنه از چند روز قبل از خانه خارج شده و دیگر از وی اطلاعی در دست نیست.
تحقیقات در خصوص این پرونده آغاز شد تا اینکه مشخص شد زن مفقود شده خودروی پژو ۲۰۶ داشته که پس از خروج از منزل از سرنوشت این خودرو نیز اثری در دست نیست.
بازپرس جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: با استعلام در خصوص خودرو فرد مفقود شده مشخص شد در اواخر سال ۸۵ خودرو توسط یک مرد میانسال به فرد دیگری فروخته شده است.
وی ادامه داد: تحقیقات ادامه یافت تا اینکه مشخص شد مرد میانسال با حضور یک زن در روز فروش خودرو مدعی شده است خودرو متعلق به همسرش است و خودرو را فروخته است.
وی افزود: این فرد به نام مجید ۴۵ ساله شناسایی شد و در نهایت در روز ۱۹ مرداد دستگیر شد و مدعی شد خودروی فروخته شده متعلق به همسرش بوده و به طور قانونی خودرو را فروخته است.
بازپرس جنایی تهران گفت: با انجام تحقیقات تکمیلی در نهایت مجید لب به اعتراف گشود و مدعی شد آمنه به مدت ۳ سال صیغه‌اش بوده و در روز حادثه با انگیزه سرقت اموال و خودرو این فرد آمنه را به قتل رسانده است.
وی ادامه داد: مجید در تشریح روز حادثه مدعی شد با آمنه برای تفریح به حوالی مردآباد کرج رفته و پس از مدت کوتاهی زمانی که آمنه در حال استراحت بود وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس جسد وی را برای عدم شناسایی به طور کامل سوزانده است.
وی گفت: تحقیقات در خصوص زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۲۴ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.