اعدام چهار برادر در پاکستان به جرم ۱۳ فقره قتل

 حکم اعدام چهار برادر در پاکستان که ۱۳ نفر از اقوام خود را به قتل رسانده بودند ، اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى پلیس، به نقل از خبرگزارى “رویتر” ، ۸ سال پیش در “پنجاب” پاکستان بین اعضاى یک فامیل درگیرى بر سر زمین بالا گرفت و ۴ برادر ۱۳ نفر را در این رابطه به قتل رساندند.براساس این گزارش، این ۴ برادر همراه پدرشان نزدیک منطقه “مولتان” و در سال ۱۹۹۹ به این جنایت ها دست زدند که یک سال بعد دادگاه آنان را مجرم دانسته و به حبس و سپس اعدام محکوم کرد. اما پدرشان در طى دوران بازداشت فوت کرد.دیروز حکم اعدام این برادران قاتل اجرا شد و هر ۴ نفر به سزاى عمل خود رسیدند.در نیمه اول سال گذشته در پاکستان بیش از ۵۰ نفر اعدام شده و عقوبت کارشان را چشیدند.گفتنى است، ۶ هزار و ۹۸۵ نفر نیز حکم اعدامشان صادر شده و منتظر اجراى آن هستند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 26
  • ۲۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.