اعدام یک جوان ژاپنى به جرم تعرض و قتل دو خواهر

 یک جوان ۲۳ ساله به جرم تعرض و قتل دو خواهر که در “اوزاکا” صورت گرفته بود، به مرگ محکوم شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از روزنامه “ماینى چى ” ، یک جوان ۲۳ ساله ژاپنى به نام “یوکیو یاماجى” دیروز از سوى دادگاه به جرم هتک حرمت و قتل دو خواهر ۱۹ و ۲۷ ساله به نام هاى “آسوکا اهارا” و “چیچیرو” که سال گذشته در “اوزاکا” صورت گرفته بود، محکوم به مرگ شد.براساس این گزارش، یاماجى که جوانى بیکاره و فاقد شغل است ، در ساعات اولیه روز حادثه به قصد سرقت و تعرض وارد خانه قربانیان شد و پس از انجام نقشه پلیدش دو خواهر جوان را به قتل رساند.برپایه این گزارش، متهم پس از کشتن اهارا و چیچیرو از خانه آنها پنج هزار ین ربوده و براى از بین بردن مدارک جرم این محل را نیز به آتش کشاند.لازم به ذکر است، زمانى که پلیس “اوزاکا” از موضوع مطلع و اجساد مقتولین را کشف کرد، با در دست داشتن سرنخ هایى ، یاماجى را در این رابطه گناهکار شناخته و دستگیر کرد.در همین حال متهم روز گذشته در دادگاه حاضر شد و از سوى قاضى به اشد مجازات محکوم گردید.گفتنى است، “یاماجى” قبل از ارتکاب قتل مدتى نیز به جرم ضرب و شتم مادرش در ندامتگاه جوانان به سر مى برد که پس از رهایى از حبس دست به چنین جنایتى زد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۲۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.