اعضای خانواده حکم مرگ سه نفر از بستگان خود را صادر کردند


با کشف جسد زنی در شهریار و دستگیری عامل این جنایت هولناک راز جلسه خانوادگی برای قتل ۲ نفر دیگر فاش شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت ۳ بامداد روز ۲۸ مردادماه مردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از قتل زنی در خیابان استقلال ریاحی در شهر قدس خبر داد. با عزیمت ماموران کلانتری ۱۹ به محل و مشاهده جسد زنی که سرش بریده شده بود ، موضوع به بازپرس ویژه قتل شهریار گزارش شد و با عزیمت بازپرس قتل و رئیس پلیس آگاهی شهریار تحقیق در خصوص این جنایت هولناک آغاز شد. در بررسی و تحقیق مقدماتی مشخص شد، جسد متعلق به زن ۲۵ ساله ای به هویت سکینه است که عامل یا عاملان جنایت پس از بستن دست و پای او با طناب با استفاده از روسری چشمهای او را بسته و سپس وی را به قتل رسانده اند. با بررسی محیط خانه معلوم شد ، اموالی از مقتول به سرقت نرفته است و این موضوع نشان داد که عامل یا عاملان جنایت از آشنایان مقتول بوده و براحتی وارد خانه شده و سپس مرتکب جنایت شده اند.


فساد اخلاقی


بنابراین گزارش در تحقیق از همسایه ها مشخص شد ، مقتول دارای فساد اخلاقی بوده و از چندی پیش از سوی خانواده اش طرد شده بود. با به دست آمدن این اطلاعات تحقیق و بررسی در خصوص بستگان مقتول آغاز و در اولین مرحله حسن شوهر مقتول عنوان کرد، همسرش از سوی یکی از بستگان نزدیک خود به نام شاپور به قتل رسیده و او قصد داشت پس از قتل سکینه ، خواهرزنم فاطمه و مردی به نام ابراهیم را که از بستگان دور آنها محسوب می شود ، به قتل برساند.


در جستجوی عامل جنایت


با سرنخی که همسر مقتول در اختیار ماموران قرار داد ، با کمک خانواده شاپور این متهم دستگیر و برای تحقیقات در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
متهم در تحقیقات ابتدا منکر جنایت شد اما در ادامه اعتراف کرد ، از چندی پیش در صدد قتل سکینه ، فاطمه و مردی به نام ابراهیم بوده است و در اولین مرحله سکینه را به قتل رسانده و قصد داشت بلافاصله فاطمه و ابراهیم را به قتل برساند که دستگیر شده است.
متهم در خصوص انگیزه های خود از این جنایت گفت : سال گذشته متوجه شدیم ، ابراهیم با سکینه و فاطمه در ارتباط است و حتی سال گذشته هنگامی که در غیاب شوهر فاطمه ، ابراهیم در منزل وی حضور داشت ، شوهر او با مشاهده هر دو نفر درون خانه ، در را قفل و موضوع را به پلیس گزارش کرده بود که ابراهیم به ۵ ماه زندان محکوم و چون کسی حاضر به شهادت علیه وی نبود آزاد شد.


حکم قتل ۳ نفر امضاء شد


متهم گفت : پس از آزادی ابراهیم ، خانواده ما با پدر ابراهیم جلسه گذاشتند و قرار شد فاطمه ، ابراهیم و سکینه به قتل برسند. عامل جنایت اضافه کرد: روز ۲۷ مردادماه تصمیم به اجرای حکم گرفتم ، حوالی ظهر عازم خانه سکینه شدم و بدون مقدمه موضوع محکومیت او به مرگ را از سوی خانواده بازگو کردم. او وقتی اظهارات مرا شنید گفت : من حکم خانوادگی را در ارتباط با خود شنیده بودم و منتظر اجرای این حکم بودم زیرا من نیز از این زندگی نکبت بار خسته شده بودم.
متهم افزود: پس از این گفتگو او وصیت نامه اش را نوشت و من نیز چشمانش را با روسری بستم و آنگاه او را به قتل رسانده و سپس سرش را بریدم و از محل خارج شدم.


در اندیشه ۲ جنایت دیگر


متهم گفت : پس از قتل به سراغ فاطمه رفتم همسر فاطمه وقتی مرا با لباس خونی مشاهده کرد از آنجایی که از حکم خانوادگی اطلاع داشت از من خواست فاطمه را در محل دیگری به قتل برسانم که پیش از هر اقدام دیگری دستگیر شدم.
متهم گفت : چندی پیش در سفر به یکی از شهرهای غربی کشور یک قبضه سلاح کمری خریداری کرده بودم و هنگام قتل سکینه آن را همراه داشتم اما از آن استفاده نکردم.
به دنبال این اعترافات سلاح خریداری شده از سوی متهم در منزل پدری اش کشف و ضبط شد. با صدور قرار قانونی متهم برای ادامه تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.
بر اساس آخرین تحقیقات در خصوص مقتول و کشف دفترچه خاطرات وی معلوم شد ، وی از فساد اخلاقی خود بشدت رنج می برده است و یک روز قبل از جنایت اقدام به خودکشی ناموفق کرده بود.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۰۶ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.