اعلام آمادگی امارات برای سرمایه گذاری ۱۰۰میلیارد دلاری در ایران
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با فارس خبر داد:


اعلام آمادگی امارات برای سرمایه گذاری ۱۰۰میلیارد دلاری در ایران


خبرگزاری فارس: چند تن از مقامات دولتی امارات متحده عربی آمادگی این کشور را برای سرمایه گذاری ۱۰۰میلیارد دلاری در ایران اعلام کردند.


یکی از نمایندگان عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی فارس گفت: در سفری که اخیرا تعدادی از نمایندگان مجلس به دعوت مقامات امارات به این کشور داشتند ، مسائل مختلفی از جمله راههای تقویت مناسبات دو کشور، قرارداد گاز کرسنت و مشکلات سرمایه گذاری در ایران مورد بحث وبررسی قرار گرفت که در پایان این مذاکرات، مقامات رسمی امارات اعلام کردند این کشور آماده سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد دلاری در بخش های مسکن، صنعت، انرژی وگردشگری در ایران است.
این نماینده مجلس در ادامه افزود: در این مذاکرات همچنین مقامات اماراتی با اشاره به قرارداد گاز کرسنت تاکید کردند که قیمت گاز خریداری شده از ایران به هیچ وجه کمتر از قیمت گاز قطر نخواهد بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۲۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.