اعلام رده‌بندی برترین تیم‌های باشگاهی جهان؛

صباباتری ۹۸ پله صعود؛ پاس ۵۴ پله سقوط
فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال رده‌بندی برترین تیم‌های باشگاهی جهان در ماه آپریل را اعلام کرد که در میان بهترین‌ها نام تیم‌های صباباتری و پاس ایران مشاهده می‌شود.

IFFHS اقدام به اعلام برترین‌ تیم‌های باشگاهی جهان در ماه گذشته میلادی کرده که صباباتری ایران با ۹۸ پله صعود نسبت به ماه مارچ در مکان یکصد و هفتاد و هفتم قرار گرفت. پاس نیز با پنجاه و چهار پله سقوط در مکان دویست و چهاردهم برترین تیم‌های باشگاهی دنیا ایستاده است.

در میان تیم‌های آسیایی العین امارات، المحرق بحرین و پاختاکور ازبکستان مکان‌های اول تا سوم را کسب کرده‌اند. صباباتری و پاس تیم‌های هفتم و هشتم آسیا هستند.ده تیم برتر باشگاه‌های جهان در ماه آپریل ۲۰۰۶:

۱ ـ لیورپول (انگلستان)

اینتر میلان (ایتالیا)

۳ ـ بارسلونا (اسپانیا)

۴ ـ رم (ایتالیا)

۵ ـ بایرن مونیخ (آلمان)

۶ ـ سائوپائولو (برزیل)

۷ ـ المپیک لیون (فرانسه)

۸ ـ اینتر ناسیونال (برزیل)

۹ ـ میلان (ایتالیا)

۱۰ـ آرسنال (انگلستان)

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۱۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.