اعلام فهرست پزشکان مجازبرای جراحی بینی

 در پی درج گزارشی در روزنامه جام جم مبنی بر ورود پزشکان غیرمتخصص در حوزه جراحی های زیبایی و بالا گرفتن اختلاف نظر در مورد این که چه گروههایی از پزشکان مجاز به انجام جراحی بینی هستند، رئیس سازمان نظام پزشکی از تشکیل کمیته ای برای بررسی این موضوع و اعلام نظر در این مورد تا آخر هفته خبر داد.
سید شهاب الدین صدر، در مراسم افتتاح کمیسیون تخصصی مرکزی پزشکی قانونی کشور گفت: به علت بروز برخی شکایت ها از جراحی های پلاستیک در کشور و به وجود آمدن این ابهام که در بین ۳گروه تخصصی جراحان پلاستیک ، جراحان فک و صورت و جراحان گوش و حلق و بینی کدام یک مجاز به عمل جراحی ترمیمی بینی هستند، شنبه گذشته یک کمیته سه جانبه متشکل از انجمن های تخصصی این گروهها و کارشناسان سازمان نظام پزشکی تشکیل شد.
فارس ، صدر که همزمان ریاست سازمان های نظام پزشکی و پزشکی قانونی را بر عهده دارد، افزود: متاسفانه در هفته گذشته صدا و سیما و برخی مطبوعات اخبار نادرستی را در مورد وضعیت جراحی ترمیمی بینی در کشور منتشر کردند و مثلا اعلام کردند که ۳۵۰۰ نفر جراح مختلف در کشور اقدام به چنین عمل هایی می کنند که این آمار قطعا نادرست است.
وی اضافه کرد: آنچه مسلم است جراحان پلاستیک و جراحان گوش و حلق و بینی که معمولا دوره جراحی ترمیمی بینی را هم می گذرانند مجاز به عمل جراحی ترمیمی بینی هستند، اما در مورد جراحان فک و صورت و اجازه فعالیت آنها در این زمینه ابهام وجود دارد که تا آخر هفته آینده با بررسی کارشناسی کمیته سه جانبه تشکیل شده این ابهام نیز برطرف می شود.
وی گفت: معمولا همه جراحان اعم از جراحان عمومی ، چشم و جراحان مغز و اعصاب پس از انجام عمل جراحی اقداماتی نیز برای زیبایی محل جراحی شده انجام می دهند که این اقدامات مصداق عمل زیبایی نیست.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • ۱
  • 115
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. با سلام وخسته نباشید خدمت شما
    بنده می خواهم بین ام را عمل کنم اما خیلی میترسم انقدر دکتر قلابی زیاد شه وهمچنین هزینه ها بالاس من بینیم گوشتیه سرهمین دارم تحقیق می کنم تا دکتر خوب پیدا کنم دوست ندارم بینیم خراب شه دوست دارم عالی شه اگه شما دکتر خوبی سراغ دارید لطفا معرفی بفرمایید ممنون