اغفال دختران دانش آموز توسط یک مادر و دختر
images/20060820/Tabahkar.jpg دختری که با همدستی مادرش اقدام به اغفال دوستان دانش آموز خود برای انتقال به باند فساد می کرد، دستگیر شد. راز فعالیت مجرمانه این مادر و دختر زمانی فاش شد که زن میانسالی با مراجعه به ماموران اطلاعات پلیس ورامین با ارائه شکایتی عنوان کرد دختر ۱۶ساله او از سوی یکی از دوستانش اغفال شده و سپس با همدستی مادر این دختر، فرزند وی در اختیار مردان غریبه قرار گرفته است.
به گزارش جام جم ، سرهنگ حمید اندرزچمنی با اشاره به این خبر گفت: به دنبال شکایتی ، ماموران اطلاعات پلیس ورامین با بررسی و تحقیقات غیرمحسوس خود متوجه شدند دختری به نام «فتانه» پس از دوستی با همکلاسی ها و دوستان خود وقتی متوجه مشکلات مالی آنها می شد، آنها را به مادر خود معرفی می کرد و سپس با دعوت از این دختران نوجوان از آنها سوئ استفاده می شد.


دستگیری مادر و دختررئیس مرکز اطلاع رسانی در ادامه افزود: با به دست آمدن این اطلاعات مشخص شد مادر فتانه به هویت مهین معروف به خاله مهین یک متهم سابقه دار است که تاکنون ۶ مرتبه به اتهام راه اندازی خانه های فساد و اغفال دختران دستگیر شده است. با به دست آمدن این اطلاعات دستور قضایی صادر و ماموران وارد خانه مهین شده و او را به اتفاق دختر ۱۶ساله اش فتانه دستگیر کردند. فتانه دختر ۱۶ساله ای که متهم به اغفال دختران دانش آموز است ، در اعترافات خود گفت: من وظیفه شناسایی طعمه های مادرم را داشتم و با شناسایی دختران دانش آموزی که با خانواده هایشان اختلاف داشتند و بعضا با مشکلات مالی روبه رو بودند، ابتدا با آنها طرح دوستی ریخته و پس از دعوت آنها به خانه ، مادرم با در اختیار قرار دادن پول و محبت آنها را به پارتی های شبانه منتقل می کرد و در این محل این طعمه ها در اختیار مردان و پسران جوان قرار می گرفتند.


حمام قدیمی محل جرمبه دنبال این اعترافات در بررسی و تحقیق محلی معلوم شد در کنار خانه مهین یک حمام قدیمی وجود دارد که زن اغفالگر با همدستی صاحب حمام ، اتاقک های این محل را برای انجام اعمال منافی عفت در اختیار مشتریانش قرار می داده است. سرهنگ چمنی افزود: با دستگیری متهمان ، اهالی محل با تجمع در مقابل خانه زن متهم با قدردانی از ماموران انتظامی از مسوولان قضایی درخواست برخورد قاطع با متهمان را کردند.


هشدار به خانواده هارئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان تهران در هشداری به خانواده ها گفت: معضل دختران فراری به دلیل بی توجهی برخی از والدین یک هشدار جدی است که در صورت ساده انگاری حوادث تلخ و ناگواری را به دنبال خواهد داشت.
چمنی تصریح کرد: شیوه های نادرست تربیتی که بعضا نشات گرفته از احساسات و تعصبات بیجا و سرکش است به دنبال خود پیامدهای منفی را یدک می کشد و پدیده هایی چون فرار از خانه دختران ، جذب در باندهای فساد و گرایش به استفاده از موادمخدر از تبعات این موضوع است.
وی اضافه کرد: دوستی والدین با فرزندان ، ارائه آگاهی و هشدار نسبت به عواقب دوستی های خیابانی و اعتماد بیجا به افراد غریبه از مولفه هایی هستند که می تواند مانع از وقوع رخدادهای ناگوار شود.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مادر و دختر اغفالگر به همراه فردی که صاحب حمام قدیمی است با صدور قرار قانونی برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران معاونت اطلاعات پلیس ورامین قرار دارند.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 59
  • ۳۱ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.