افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره شهید سبیل اخلاقی در نیکشهر

راه اندازی سالن ورزشی شهید سبیل اخلاقی سیستان و بلوچستان

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: سالن چندمنظوره ورزشی شهید سبیل اخلاقی در نیکشهر به بهره‌برداری رسید.

محمودرضا امیاری اظهار کرد: سالن چندمنظوره ورزشی شهید سبیل اخلاقی (نوجوان‌ترین شهید دفاع مقدس) با حضور مسئولان شهرستان و جمعی از ورزشکاران به بهره‌برداری رسید.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بیان نمود: سالن ورزشی شهید سبیل اخلاقی با زیربنای ۱۴۴۲ مترمربع با ۵۷۶ میلیون تومان اعتبار برای رشته‌هایی نظیر فوتسال، والیبال، هندبال و دیگر رشته‌هایی که نیاز به فضای سرپوشیده دارد راه‌اندازی شد.

وی همچنی گفت: سرانه ورزشی روباز این شهرستان به ازای هر نفر ۳۰ سانتی متر مربع و فضای سرپوشیده به ازای هر نفر ۷ سانتی متر بود که با افتتاح این سالن سرانه ورزشی شهرستان نیکشهر افزایش پیدا می‌کند.

 

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 33
  • ۱۴ شهر ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.