اقدام به خودکشی مرد میانسال از بالای زیرگذر میدان آزادی

مردی ۴۵ ساله با پرتاب خود از زیرگذر میدان آزادی به زندگیش پایان داد.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، در این حادثه که مقارن ساعت ۲۱ روز پنج‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه رخ داد، مردی حدودا ۴۵ ساله در پی ایجاد ترافیک در این مسیر و عدم توجه عابران حاضر در محل، به بالای زیرگذر شرقی میدان آزادی رفته و در حالی که دقایقی محدوده آن اطراف را مورد نظر قرار داده بود، در فرصتی مناسب از بالای زیرگذر خود را به پایین پرتاب کرد.


به دنبال وقوع این حادثه و تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برای اعلام موضوع، ماموران کلانتری ۱۳۵ «آزادی» بلافاصله در موقعیت مورد نظر حاضر شده و در بررسی‌های اولیه پلیسی مشخص شد: مقتول که لباس و وضعیت ظاهرش مرتب و عادی بوده، هیچ مدارک هویت یا نوشته‌ای که در آن انگیزه‌های ارتکاب به این عمل را بیان کرده باشد، به همراه نداشته است.


این در حالیست که تلاش ماموران جهت احراز هویت متوفی و بررسی انگیزه‌های اقدام به خودکشی آغاز شده اما تاکنون نتیجه‌ای به دست نیامده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 27
  • ۱۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.