العبادی سه‌شنبه ۲۴ فروردین با لیست جدید به پارلمان عراق می‌‌رود

العبادی سه‌شنبه ۲۴ فروردین با لیست جدید به پارلمان عراق می‌‌رود

العبادی سه‌شنبه ۲۴ فروردین با لیست جدید به پارلمان عراق می‌‌رود

جهان > خلیج‌ فارس – همشهری‌آنلاین:
یکی نمایندگان همایه “دولت قانون” عراق اعلام نمود که حیدر العبادی،نخست وزیر عراق سه شنبه ۲۴ فروردین در پارلمان این کشور حضور یافته و لیست اسامی جدید نامزدهای فراکسیون‌‌های سیاسی را به همراه خواهد برد.

هدی سجاد، نماینده همایه دولت قانون عراق اعلام نمود: حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق روز سه شنبه در جلسه پارلمان حضور خواهد یافت تا وزرای کنونی را برکنار کند.

سجاد گفت: العبادی روز سه شنبه لیست اسامی جدید نامزدهای فراکسیون‌‌های سیاسی را به همراه خواهد داشت.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران برگرفته از شبکه خـبـری سومریه نیوز، او تأکید نمود که لازم است العبادی دلایل ارائه لیست جدید خود را برای مردم عراق توضیح دهد.

العبادی ۳۱ مارس گذشته اسامی پیشنهادی برای کابینه جدید را به پارلمان عراق ارائه نمود.

سلیم الجبوری، رئیس پارلمان عراق مهلت ۱۰ روزه‌ای را برای بررسی وزارتخانه‌‌ها و یک ماه را برای نهایی کردن هیئت‌‌ها و پست‌‌های امنیتی تعیین نمود.

تصمیم العبادی برای تغییر در کابینه پس از افزایش اعتراض‌های مردمی و درخواست‌‌های مکرر مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق انجام شد.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۲ فرو ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.