امان از دست این ته سیگار، نه سیگاری‌ها!

ته سیگاری که تصادفا به حیاط خانه یک همسایه انداخته شد باعث بگو مگو و دعوا بین چهار همسایه شد و کار حداقل سه نفر از آنان را به بیمارستان کشاند و باعث دستگیری هر چهار نفر شد.
به گزارش آسوشیتدپرس سروان کریس متیوز، سخنگوی اداره پلیس دکاتور، گفت: باعث تاسف است که چهار نفر برای یک ته سیگار مجروح شدند.
پلیس گفت: میهمان بابی جوری، ۴۲ ساله ته سیگار خود را به طرف انتهای حیاط خانه او انداخت که تصادف نزدیک حصار خانه میشل آلن برادفورد ۲۴ ساله همسایه او افتاد. برادفورد عصبانی شد و شروع به داد و فریاد کرد.
متیوز گفت: بعضی از ساکنان محل گفتند این دو تمام روز مشغول بگومگو بر سر این ته سیگار بودند و بالاخره شرلی لین ری وایت خواهر ۳۲ ساله ری که در همان خیابان زندگی می‌کند با میلز برادفورد ۲۷ ساله همسر برادفورد درگیر شد و مردان هم کمی بعد به دعوای آنان پیوستند.
کار حداقل سه نفر از آنان به بیمارستان کشید و هر چهار نفر دستگیر و با سپردن ضمانت آزاد شدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۵ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.