انتخاب ایران دلیل سیاسی ندارد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، «کامل زغیر» تأکید کرد که اعضای فدراسیون فوتبال عراق همچنان بر برگزاری دیدارهای تیم ملی این کشور در شهر تهران اصرار دارند.

وی به سایت «کوره» بیان کرد: نمی‌خواهیم که قربانی اختلافات سیاسی بین کشورها باشیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق افزود: انتخاب ایران به عنوان میزبان مسابقات عراق چیز جدیدی نیست و ما برابر تایلند، ویتنام و تایوان هم در تهران و بدون مشکل و حرف و حدیث میزبانی کردیم.

زغیر خاطرنشان کرد: انتخاب ایران برای ما دلایل سیاسی ندارد بلکه به خاطر نزدیکی به عراق و سرعت در ورود به این کشور، ایران را انتخاب کرده‌ایم تا هواداران به راحتی بتوانند خود را برای تشویق تیم به ایران برسانند.

همچنین «مالح مهدی» عضو فدراسیون فوتبال هم بیان کرد: اگر عربستان برای بازی با عراق به ایران نیاید، ما هم برای بازی برگشت به ریاض نمی‌رویم. در این شرایط بهتر است مسابقات در زمین بی طرف برگزار شود.

جنگ رسانه‌ای مدیران عراقی و عربستانی مدتی بود که به خاطر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فروکش کرده بود ولی به نظر می‌‌رسد دور جدید این تقابل‌‌ها دوباره آغاز شده است.

منبع: مهر

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:34 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.