انتصابات جدید در بانک قرض الحسنه مهر

طی حکمی از سوی دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نایب رئیس و اعضای شورای پژوهشی بانک منصوب گردید.

طی حکمی از سوی دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نایب رئیس و اعضای شورای پژوهشی بانک منصوب گردید.

به موجب این ابلاغ تیمور غفاری عضو هیات مدیره به سمت نایب رییس و فلاح حیدری رییس اداره روابط عمومی و بازاریابی، اکبر ترکیان رییس اداره حسابداری و بودجه و بیک محمد لو مشاور مدیرعامل به عنوان اعضای شورای پژوهشی بانک منصوب شدند.

انتصاب مدیرشعب جدید استان آذربایجان غربی

طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران علی نوروزی به مدت یکسال به عنوان مدیرشعب استان آذربایجان غربی بانک قرض الحسنه مهر ایران منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب استان آذربایجان غربی بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور غفاری عضو هیات مدیره، توکلی مدیر امور شعب استانها و پورطولابی رییس اداره حراست به همراه جمعی از روسا و معاونین شعب در محل سالن آمفی تئاتر این مدیریت برگزار گردید.

در ابتدای مراسم و بعد از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، عملکرد نصیری مدیر شعب سابق استان آذربایجان غربی به صورت تصویری ارائه شد.

در ادامه غفاری، عضو هیات مدیره بانک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از مدیریت شعب سابق استان به تاثیر یکایک کارکنان در کسب موفقیت ‌های بانک در سطح کشور اشاره و از میزان و مبلغ تسهیلات پرداختی تقدیر کرد. وی تلاش مضاعف همکاران به منظور دستیابی به اهداف تعیین شده برای سال ۱۳۹۵ را خواستار شد. توکلی نیز با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن قدردانی از عملکرد مدیریت سابق از تلاش کلیه پرسنل استان در دستیابی به اهداف ترسیم شده در سال ۹۴ تقدیر نمود.

وی ضمن اشاره به اقدامات سال گذشته در بخش رفاه همکاران از کلیه پرسنل استان خواست تا با اقدام و عمل در سال ۹۵ مطابق منویات رهبر معظم انقلاب به روند رو به رشد بانک سرعت بخشند.

در ادامه این مراسم پورطولابی علاوه بر قدردانی از نصیری بر افزایش دقت کارکنان در ارتقاء امنیت و حفاظت از اسناد و مدارک بانک تأکید کرد.

در پایان نوروزی مدیرشعب جدید استان آذربایجان غربی حرکت مطلوب کارکنان در سال جاری، افزایش سرانه منابع به پرسنل، رعایت سلسله مراتب ادارای، آراستگی شعب، تکریم مشتریان و تلاش در جهت پیشبرد اهداف و اعتلای نام بانک را مورد تأکید قرار داد. شایان ذکر است در پایان مراسم همکاران استان با قرائت میثاق نامه آمادگی کامل خود را در تداوم تلاش و کوشش تحت مدیریت نوروزی را اعلام نمودند.

انتصاب نایب رییس، دبیر و اعضای شورای راهبردی و مدیریت راهبردی بانک قرض الحسنه مهر ایران

طی حکمی از سوی دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نایب رییس، دبیر و اعضای شورای راهبردی و مدیریت راهبردی بانک منصوب گردید.

به موجب این ابلاغ تیمور غفاری عضو هیات مدیره به سمت نایب رییس و اقدامی رییس اداره سازمان و برنامه ریزی به عنوان عضو و دبیر شورای راهبردی و مدیریت راهبردی بانک منصوب شد.

بر این بنیاد یونسی مشاور مدیرعامل و رییس اداره حوزه مدیریت، بیک محمد لو مشاور مدیرعامل و رحیمی رییس اداره مبارزه با پولشویی بانک قرض الحسنه مهرایران به عنوان سایر اعضای شورای راهبردی و مدیریت راهبردی بانک انتخاب شدند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۶ May 2016 | 11:29 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۲۶ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.