انتقام از زن سابق با نشر عکس‌های عروسی

 

انتقام از زن سابق با نشر عکس‌های عروسی

رییس پلیس فضای تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان البرز از شناسایی و دستگیری فردی که با پخش تصاویر همسر سابقش در یک سایت اینترنتی قصد انتقام‌جویی از وی را داشته خبر داد.
رییس پلیس فضای تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان البرز از شناسایی و دستگیری فردی که با پخش تصاویر همسر سابقش در یک سایت اینترنتی قصد انتقام‌جویی از وی را داشته خبر داد.
سرهنگ مهدی کاکوان با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه زن جوانی به پلیس فتای استان البرز و اعلام شکایت مبنی بر این که شخص ناشناسی در یکی از سایت‌های اینترنتی اقدام به انتشار و پخش تصاویری از وی کرده که این امر موجب هتک حیثیت و از بین‌رفتن آبروی وی شده است پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.
وی با بیان اینکه شاکی در ادامه اظهاراتش عنوان کرد که احتمال دارد همسرسابقش، عکس‌های ازدواجشان را در اینترنت منتشرکرده باشد گفت: شاکیه در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که احتمال می‌دهد که بهزاد به قصد انتقامجویی و آبروریزی این عمل را انجام داده باشد.
کاکوان افزود: ماموران پس از هماهنگی‌قضایی، بهزاد را برای انجام بازجویی به پلیس احضار کردند، اما وی اذعان داشت که شکایت شاکی را قبول ندارد و ادعای وی را کذب دانست وعنوان کرد که شاکیه به قصد انتقام‌جویی و تحقیر وی این ادعای کذب را مطرح کرده است.
وی تصریح کرد : ماموران با توجه به اظهارات شاکیه مبنی بر این که تعدادی عکس، فیلم و سی‌دی مربوط به دوران ازدواج آنان در اختیار متهم بوده است به منظور صحت و سقم موضوع، با مجوز قضایی از منزل متهم بازرسی به عمل آمد که تعداد زیادی عکس و فیلم مربوط به شاکیه به همراه دو دستگاه کیس حاوی عکس‌ها کشف شد که با بررسی دقیق ماموران مشخص شد که متهم با در اختیار داشتن تصاویر و فیلم‌های دوران ازدواج و سوءاستفاده از آن با ایجاد وبلاگی در یکی از سایت‌های اینترنتی قصد انتقام‌جویی از همسر سابقش را داشته است.
رییس پلیس فتای استان البرز در پایان گفت : متهم دستگیرشده با توجه به اسناد و مدارک موجود به ناچار به جرم خود اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد.
خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد آدم ها …. ۲۵ مرد ۹۱

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.