انفجار کپسول‌ هوا در ساختمان اداری/ دوتن راهی بیمارستان شدند

انفجار کپسول‌ هوا در ساختمان اداری/ دوتن راهی بیمارستان شدند

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۴:۵۰ امروز وقوع انفجار در خیابان مفتح شمالی به سازمان آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله دو ایستگاه برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام و مشخص شد انفجار در واحد ۱۳۰ متری طبقه دوم یک ساختمان اداری رخ داده است.

وی ادامه داد:در طبقه دوم این ساختمان مردی ۴۰ ساله به صورت غیر ایمن اقدام به پر کردن کپسول‌‌های هوا و غواصی می‌ نمود که حین پر کردن یک کپسول انفجار شدید رخ داده و او از ناحیه دست و پا به شدت مجروح شد. همچنین مرد ۵۰ ساله ای نیز که در راه پله ‌های ساختمان بود حین فرار از ترس انفجار مجروح شد.

به گفته سخنگوی آتش نشانی تهران بر اثر این انفجار شیشه ‌های ساختمان تحریب شد. آتش نشانان نیز پس از امدادرسانی ساعت ۱۵:۳۶ دقیقه به عملیات خود پایان دادند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ April 2016 | 4:33 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.