انهدام دو باند بزرگ مواد مخدر/ کشف یک تن و ۳۴۴ کیلو مواد افیونی

انهدام دو باند بزرگ مواد مخدر/ کشف یک تن و ۳۴۴ کیلو مواد افیونی

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر سردارحسین رحیمی گفت: مبارزه شبانه روزی با قاچاق مواد مخدر و مقابله با باندهای بزرگ و بین المللی توزیع کننده مواد افیونی با توجه به موقعیت خاص استان یکی از اولویت ‌های مهم پلیس سیستان و بلوچستان است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در راستای تلاش شبانه روزی، مأموران انتظامی شهرستان خاش با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند بزرگ را که با به کار گیری خودروهای تیزرو و کوهستانی، اقدام به جابه جایی مواد مخدر از نوار مرزی به داخل کشور می‌ کردند، شناسایی کردند.

سردار رحیمی تصریح نمود: مأموران پس از پایش ‌های فنی یک ماهه، سه دستگاه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند را شناسایی و تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ با مشاهده مأموران با آن‌ها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به حدود ۴۰ دقیقه درگیری مسلحانه مأموران با قاچاقچیان مسلح گفت: در این عملیات، مأموران ضمن دستگیری دو قاچاقچی و توقیف سه دستگاه خودرو تویوتا،۶۰۰ کیلو تریاک ، ۱۰۸ کیلو هروئین و ۴۲ کیلو حشیش را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند بزرگ دیگر توزیع کننده مواد مخدر در جنوب استان خـبـر داد و گفت: مأموران انتظامی شهرستان مهرستان با اشراف اطلاعاتی، یک دستگاه خودرو تویوتا متعلق به این باند را شب گذشته در محور “سوران-مهرستان” شناسایی کرده که قاچاقچیان با مشاهده مأموران با آن‌ها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

سردار رحیمی در ادامه گفت: در این درگیری مسلحانه، مأموران پلیس ضمن به هلاکت رساندن یک قاچاقچی مسلح، یک دستگاه خودرو تویوتا حامل ۵۹۴ کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح جنگی توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان نمود: نیروی انتظامی با حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور با تمام توان و قدرت با قاچاقچیان مسلح و مخلان امنیت عمومی مبارزه می‌ کند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ June 2016 | 2:30 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 7
  • ۲۰ خرد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.