انیمیشن «کج و کوله» همان «پت و مت»ایرانی است!

محمدرضا درخشان گفت: مجموعه‌ی انیمیشن «کج و کوله» یک طنز آموزشی است که در آن علاوه بر سرگرمی، مشکلات یک شهر را در دل یک خانواده به نقد می‌گذاریم.


کارگردان مجموعه‌ انیمیشن جدید «کج و کوله» که در ۱۳ قسمت ۷ دقیقه‌ای با تکنیک سه‌بعدی در مرکز صبا تولید و تحویل سیما شده است در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان مطلب بالا درباره‌ی این که این کار الهام گرفته از «پت و مت» است، اظهار کرد: در ساخت این انیمیشن رویکردمان در تیپ، انیمیشن «پت و مت» بوده است با این تفاوت که «پت و مت» در نهایت آموزش نمی‌دهد.


وی گفت: شخصیت‌های انیمیشن «کج و کوله» دو برادرند که ظاهری متناسب با نام‌هایشان دارند، بسیار بلند پرواز و البته با ذوق هستند که برای رسیدن به ایده‌آل‌هایشان لحظه‌ایی تامل نمی‌کنند در واقع کافی است یکی از آنها اراده‌ی رسیدن به چیزی را در خود پیدا کند، آن وقت است که سیلی از تصمیمات عجیب و غریب و تبعات عموما ویرانگر آن‌ها، یک ماجرای تازه را به‌وجود می‌آورد.کارگردان این مجموعه انیمیشن ادامه داد: «کج و کوله» داستان افراط در عملگرایی است؛ اعتقاد راستین این دوبرادر در یک جمله معادل این عبارت مشهور است مبنی بر این‌که «خواستن توانستن است»؛ اما در پایان هرماجرا شاید بتوان نتیجه گرفت لزوم این توانایی دانایی است یا به عبارتی «توانا بود هرکه دانا بود».


درخشان با بیان این‌که تمامی گروه‌های سنی مخاطب این انیمیشن هستند، اظهار کرد: این‌کار رئال فانتزی است یعنی فانتزی در دل رئال است نه رئال در دل فانتزی.


وی ادامه داد: تصمیم داریم در یک پروژه بلندمدت تا ۲۰۰ قسمت دیگر از این مجموعه بسازیم و اکنون درحال مذاکره با سازمان هستیم.


به گزارش ایسنا، عوامل تولید این مجموعه عبارتند از: کارگردان: محمدرضا درخشان – استوری برد و کارگردان هنری: سیدمصطفی حسینی؛مدیر بخش انیمیت: احسان عرب اسدی- مدیر بخش سه بعدی- انیمیت: محمدرضا فراهانی؛نویسنده: شارمین میمندی نژاد- انیماتورها: علی وره- محمد حیدری- حمیدرضا اصانلو- حمید افتخاری- مجتبی اوریویی- حسین فناییان

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.