انگشت نگاری ایران از اتباع آمریکا، فرانسه و انگلیس

رئیس پلیس مهاجرت و اتباع خارجی نیروی انتظامی گفت: از کلیه اتباع آمریکایی برابر مصوبه مجلس و بعضی از اتباع انگلیسی بنا به رفتار متقابل و اتباع فرانسوی درباره اخذ ویزای فرودگاهی در زمان ورورد به کشور انگشت‌نگاری می‌شود.

سرهنگ غلامرضا رضائیان امروز در حاشیه حضور در مرکز نظارت همگانی ناجا در جمع خبرنگاران با اشاره به دلایل انگشت‌نگاری از بعضی از اتباع خارجی گفت: این اقدام به دلایل مختلف از جمله مصوبه مجلس و یا رفتار متقابل انجام می‌شود.

وی ادامه داد: هر زمان که دستگاه دیپلماسی کشور در مورد اتباع بیگاه تصمیماتی را اخذ کند پلیس توانمندی‌هایی را دارد تا این ‌تصمیات را اجرا کند.

رئیس پلیس مهاجرت و اتباع خارجی‌ با اشاره به افتتاحیه سیستم کنترل گذرنامه الکترونیک‌ و انگشت‌نگاری دیجیتال در فرودگاه امام”ره” افزود: این مراسم ‌چهارشنبه و با حضور معاون امنیت وزارت کشور در فرودگاه امام برگزار می‌شود.

وی ‌به فعالیت پلسی مهاجرت و اتباع خارجی در مرزهای رسمی کشور اشاره کرد و گفت: پلیس مهاجرت و اتباع خارجی در ۸۹ مرز رسمی کشور عهده‌دار تأمین امنیت در ورود‌، حضور و خروج اتباع خارجی است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد گاف جدید شرق! ۲۱ فرو ۸۵

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.