انیمیشن «هراس» به جشنواره ایتالیا راه یافت

انیمیشن «هراس» به جشنواره ایتالیا راه یافت

به  گزارش خبرگزاری مهر، انیمیشن «هراس» (Alarm) از میان آثار ارسالی به واحد جشنواره‎‌های بین المللی اداره کل اموربین الملل، موفق به راهیابی به بخش فیلم کوتاه نوزدهمین جشنواره انیمیشن «Cartoons on the Bay» ایتالیا شد.

«هراس» به تهیه کنندگی و کارگردانی جلال نعیمی، تولید واحد انیمیشن صدا و سیمای مرکز کرمانشاه است که با هدف مبارزه با اعتیاد و تاثیرات مخرب آن بر خانواده ‌ها ساخته شد.

داستان این انیمیشن مربوط به مرد معتادی است که به همراه کودک خود در حال گدایی است و با مصرف هر بار مواد مخدر یا سیگار، ترک هایی در بدن او ایجاد می‌ شود و ترک ‌های بدن مرد با مصرف مواد بیش‌تر و بیش‌تر می‌ شود تا اینکه تمامی اعضای بدن او را در بر می‌ گیرند و مرد تبدیل به انسانی ترک خورده می‌ شود.

جشنواره «Cartoons on the Bay» مختص برنامه ‌های مربوط به کودکان است که ۱۹ الی ۲۱ فروردین ماه سال‌جاری در ونیز برگزار می‌ شود.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ April 2016 | 4:18 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.