اوتو فیستر: ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ شگفتی ساز می شود
پیش بینی مربی آلمانی تیم ملی فوتبال توگو


اوتو فیستر: ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ شگفتی ساز می شود


خبرگزاری فارس: اوتو فیستر، سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال توگو گفت: تیم ملی ایران به کمک بازیکنان شاغل خود در بوندس لیگای آلمان قادر به خلق شگفتی در مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶ خواهد بود.


به گزارش خبرگزاری فارس، این مربی که هم اکنون مردانش را به اردوی آلمان آورده و قرار است تا شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶ بازیکنان خود را با شرایط و محیط این کشور آشنا سازد، اعلام کرد: تیم ملی فوتبال ایران با اتکا به توان و تجربه مردانش که در بوندس لیگا بازی می کنند، قادر به کسب نتایج خوبی در جام جهانی است.
فیستر به روزنامه مرکیشه مرکور آلمان گفت: من از سال ها قبل فوتبال ایران را تعقیب و پیگیری می کنم و نسبت به فوتبال این کشور آگاهی های زیادی دارم. فکر می کنم تیم ایران یکی از شانس های خلق شگفتی در مسابقات جام جهانی باشد.
وی ادامه داد: ایران در حال حاضر چند لژیونر مثل هاشمیان، مهدوی کیا، کریمی و زندی دارد که در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی آلمان بازی می کنند.
فیستر یادآور شد: این بازیکنان شرایط بازی در آلمان را کاملاً می دانند.حتی بازیکن مجربی همچون علی دایی نیز چنین وضعیتی قرارد دارد، چرا که او هم سال ها در تیم های آرمینیا بیله فلد، بایرن مونیخ و هرتابرلین در بوندس لیگا بازی کرده است. بنابر این خصوصیات تیم ملی ایران بسیار جالب توجه است که کمتر تیمی از آن برخوردار است.
تیم ملی فوتبال توگو در گروه G با تیم های سوئیس، فرانسه و کره جنوبی همگروه است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۲۹ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.