اوساسونا خبر داد: مصدومیت نکونام در تمرینات این تیم

باشگاه اسپانیایى “اوساسونا”از مصدوم شدن “جواد نکونام” بازیکن ایرانى در تمرینات این تیم خبر داد.


به گزارش سرویس ورزشى آریا، براساس اطلاعیه باشگاه اوساسونا که امروز شنبه انتشار یافت، نکونام پس از گذراندن تعطیلات سال نو و حضور در دیدار دوستانه تیم ملى کشورش مقابل تیم قطر روز چهارشنبه به شهر پامپلونا مرکز ایالت آراگون درشمال اسپانیا که تیم اوساسونا متعلق به آن است، بازگشته بود که دیروز جمعه در جریان تمرینات از ناحیه زانوى راست دچار آسیب دیدگى شد.پس از مصدوم شدن نکونام ، وى به بیرون از زمین انتقال یافت و با تشخیص “خورخه فرناندز دپرادو” مدیر بخش پزشکى تیم مورد آزمایشهاى عکسبردارى در کلینیک “سان میگل” پامپلونا قرار گرفت.باشگاه اسپانیایى گفت که نتایج آزمایشات نشان مى‌دهد نکونام از کشیدگى درجه دو در رباط کنارى داخل زانوى راست رنج مى‌برد و براى بهبودى ، باید حداقل یک ماه استراحت کند.مجروح شدن نکونام در شرایطى صورت مى‌گیرد که “پیر وبو” بازیکن دیگر این تیم نیز دچار مسمومیت شده و تحت درمان است.شمارى از پایگاههاى خبرى ورزشى اسپانیا نیز باانتشاراین خبر،از نکونام به عنوان بهترین بازیکن فصل کنونى اوساسونا نام برده و آسیب دیدگى وى را در شرایط کنونی، ضربه‌اى سخت به این تیم دسته اولى لیگ اسپانیا خوانده‌اند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.