اولادی: برای پرسپولیس بازی نمی‌کنم
اولادی: برای پرسپولیس بازی نمی‌کنم


خبرگزاری فارس: مهرداد اولادی پس از تمدید قراردادش با باشگاه تهرانی گفت: به دلیل حضور در الشباب نمی‌توانم برای پرسپولیس بازی کنم.


مهرداد اولادی در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت: قراردادم را به مدت یک سال دیگر با باشگاه تمدید کردم چراکه با این توافق از الشباب سود بیشتری به پرسپولیس می‌رسد.
وی افزود: طبق توافقم با انصاری‌فرد، در فصل آینده برای پرسپولیس بازی نخواهم کرد؛ بلکه مقدمات حضورم در تیم عربی هموار خواهد شد.
اولادی درباره احتمال بازی کردنش در دیدار پایانی جام حذفی برابر سپاهان تاکید کرد: در این مسابقه نمی توانم برای پرسپولیس بازی کنم چراکه در صورت حضور در میدان نمی‌توانم راهی امارات شوم و به عضویت الشباب در آیم.
وی افزود: قرارداد ۳ ساله داخلی با الشباب بسته ام و در صورت انتقال به این تیم عربی سود زیادی برای پرسپولیس در پی خواهد داشت.
مهرداد اولادی روز گذشته با حضور در هیئت فوتبال، قراردادش را به مدت یک سال دیگر با پرسپولیس را تمدید کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 21
  • ۰۶ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.