اولویت من لغو توافق نامه هسته ای با ایران است

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین، گزارشکر شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره بیان کرد: حضور دونالد ترامپ در پشت تریبون ایپک (لابی حامی اسرائیل) با تشویق گسترده هواداران یهودی وی همراه بود.

تلویزیون رژیم صهیونیستی بخشی از اظهارات ترامپ را در نشست ایپک پخش نمود. وی سخنان خود را با این جمله شروع نمود: اگرچه من به تازگی وارد عرصه سیاست شدم، اما در زمینه پشتیبانی از دولت یهودی دارای سابقه درخشانی هستم.

وی افزود: اولویت من لغو توافق نامه هسته ای شوم با ایران است. ایران پس از عملی شدن برجام، سه مرتبه موشک بالستیک شلیک نمود که روی بدنه موشک ‌ها جمله “اسرائیل باید از روی زمین محو شود” به زبان فارسی و عبری نوشته شده بود.

گزارشگر صهیونیست درباره اظهارات ترامپ بیان کرد: ترامپ به صهیونیست ‌های حاضر در مجمع ایپک وعده داد که نه تنها علیه برنامه هسته ای، بلکه علیه برنامه در حال ارتقای موشکهای بالستیک و شبکه ضد اسرائیلی که ایران بنا نهاده است، فعالیت کند.

ترامپ در خصوص حل مسأله فلسطین هم بیان کرد: فلسطینی ‌ها باید خود را برای حضور بر سر میز مذاکرات آماده کنند. آن‌ها از عمق رابطه آمریکا با اسرائیل مطلع هستند.

وی با اشاره به نوۀ خود که از داماد یهودی اش به دنیا آمده، بیان کرد: دخترم مژده به دنیا آمدن نوه زیبای یهودی ام را به من داد.

گزارشگر رژیم صهیونیستی افزود: ترامپ در سخنان خود اوباما را به شدت مورد نکوهش قرار داد و در نزاع اسرائیل با فلسطین، از اسرائیل دلجویی نمود و در پایان با وعده انتقال پایتخت اسرائیل از تل آویو به قدس، رؤیای شیرین اسرائیل را کامل نمود.

برگرفته شده از:العالم

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ April 2016 | 7:47 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.