اولیویرا: در جام جهانی از حیثیت فوتبال آنگولا دفاع خواهیم کرد

اولیویرا: در جام جهانی از حیثیت فوتبال آنگولا دفاع خواهیم کرد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی آنگولا اعلام کرد که تیمش در جام جهانی ۲۰۰۶ با ارائه بازی های خیره کننده از فوتبال آنگولا دفاع خواهند کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون آنگولا، تیم ملی آنگولا از جمله تیم های صعود کننده به جام جهانی آلمان است و این تیم آفریقایی تلاش دارد که با تمامی توان برابر حریفان بازی کند.
لوئیز اولیویرا گونکالوز، سرمربی تیم ملی آنگولا در این خصوص تاکید کرد: با انجام بازی های دوستانه می توانیم با آمادگی کامل برابر حریفان بازی کنیم.
وی درباره مسابقه با تیم پرتغال در جام جهانی تصریح کرد: برای اولین بار در دیداری رسمی به مصاف پرتغال می رویم. بنابراین احساس می کنم این مسابقه با دیدارهای دوستانه قبلی‌مان با این تیم متفاوت خواهد بود.
اولیویرا ادامه داد: تیم های ملی ایران و مکزیک به همراه پرتغال حریفانی هستند که باید در جام جهانی با آنها بازی کنم؛ اما نمی خواهیم نقش منفعلی در گروه D داشته باشیم.
سرمربی آنگولا تاکید کرد: هیچ مسابقه ساده ای در آلمان نخواهیم داشت. در صورت غفلت ممکن است دیدارهایی که ساده به نظر می‌رسند برایمان مشکل ساز شوند.
وی راجع به بازیکنان تیم ملی آنگولا عنوان کرد: بازیکنانی را در تیم های مطرح اروپایی نداریم؛ اما هرگز ناامید نیستیم. با انجام تمرینات منظم خودمان را برای حضور قدرتمندانه در جام جهانی آماده می کنیم.
اولیویرا به اهداف اصلی تیمش اشاره کرد و افزود: قصد داریم در آلمان به خوبی از حیثیت فوتبال آنگولا به عنوان یکی از نمایندگان قاره آفریقا حمایت کنیم و نسبت به جام ملت های آفریقا بازی های بهتری را ارائه کنیم.
وی درباره حریفان اصلی تیمش در گروه D ‌تصریح کرد: تیم های پرتغال و مکزیک حریف اصلی ما هستند؛ اما قصد داریم تمامی حریفان را شگفت زده کنیم.
اولیویرا گفت: می خواهیم قدرت واقعی آنگولا را به نمایش بگذاریم و با ارائه بازی های زیبایی به مرحله بعد صعود کنیم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۱۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.