ایران جزو ۲۰ کشور پیشرفته دنیا در زمینه آتش‌نشانی


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: ایران جزء ۲۰ کشور پیشرفته دنیا در زمینه آتش‌نشانی محسوب می‌شود.

به گزارش فارس، احمد ضیایی در کنفرانس مطبوعاتی به مناسبت برگزاری مسابقات جهانی آتش‌نشانان و امداد‌گران سال ۲۰۰۶ که در ایران برگزار می‌شود افزود: مسابقات آتش نشانان ۱۵ تا ۲۵ شهریورماه سال جاری در سالن شماره ۲ ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: این مسابقات هر ۲ سال یک بار در کشورهای مختلف برگزار می‌شود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه در این مسابقات۲۰ تا ۲۵ کشور حضور خواهند داشت گفت: از هر کشور یک تیم ۱۵ نفره حضور دارند ولی به دلیل اینکه ایران میزبان این دوره از مسابقات است، ۲ تیم «الف» و «ب» از ایران در این مسابقات حضور خواهند یافت.

ضیایی اظهار داشت: برای داوری این دوره از مسابقات ۲ داور از فدراسیون جهانی دعوت شده و بقیه داوران ایرانی هستند.
وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات زنان آتش نشان کشورهای خارجی حضور دارند اظهار داشت: ولی از ایران فقط مردهای آتش نشان حضور خواهند داشت.

وی در خصوص انتخاب تیم مسابقات جهانی آتش‌نشانان و امداد‌گران سال ۲۰۰۶ ایران، گفت: افراد شرکت‌کننده در این مسابقات را آزمایش کرده و بر روی تک تک آنها رکوردگیری کرده‌ایم و در نهایت افراد برتر را برای مسابقات انتخاب خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به تحریم کشورهای مختلف برای حضور در مسابقات کشتی که در ایران برگزار شد گفت: در این مسابقات ۲۵ کشور دنیا شرکت می‌کند که این موضوع هم به لحاظ سیاسی و بین‌المللی ارزش زیادی دارند.
وی در خصوص عدم حضور آمریکا در این مسابقات گفت: آمریکایی‌ها به دلیل اینکه پلیس و آتش‌نشانانشان از هم جدا نیستند، در اینگونه مسابقات شرکت نمی‌کنند.

به گفته مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران کل هزینه‌های این مسابقات بر عهده میزبان است و ایران برای این مسابقات ۲۵ میلیارد ریال هزینه خواهد کرد.
وی اضافه کرد: بر اساس آمادگی آتش نشانان ایرانی ما پیش‌بینی می‌کنیم امسال در این مسابقات رتبه اول تا پنجم را کسب خواهیم کرد و رقیب اصلی ایران در این دوره از مسابقات کشور روسیه است.

ضیایی ۲ صد متر همراه با عبور از دیوار ، ۲ ، ۱۰۰×۴ متر همراه با عبور از مانع، صعود از دیوار برج چهار طبقه با نردبان در زمان‌های مشخص و عملیات آبرسانی و نشانه‌گیری با سرلوحه آب از رشته‌های ورزشی این دوره از مسابقات عنوان کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد:تا کنون شرکت کشورهای آلمان، ایتالیا، یونان، اتریش، انگلستان، مصر، اوکراین، بلاروس، چک، قرقیزستان، قزاقستان، ازبکستان، روسیه، عربستان و ترکیه در این دوره از مسابقات حتمی ‌شده‌است.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 24
  • ۲۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.