ایران خودرو نام تجاری سمند را در ‪ WIPO‬به ثبت رساند


.


معاون صادرات وامور بین‌الملل ایران خودرو اعلام‌کرد: گروه صنعتی ایران خودرو موفق به ثبت نام تجاری سمند و نماد آن در سازمان جهانی مالکیت معنوی (‪ (WIPO‬شد. 

 


معاون صادرات و امور بین‌الملل ایران خودرو اعلام کرد: گروه صنعتی ایران خودرو موفق به ثبت نام تجاری سمند و نماد آن در سازمان جهانی مالکیت معنوی (‪ (WIPO‬شد.


با ثبت این نام، گروه صنعتی ایران خودرو نخستین شرکت خودروساز ایرانی است که نام و نشان محصول تجاری و ملی خود را در این سازمان به ثبت رسانده است.


“علیرضا میرزایی” گفت: شرکت ایران خودرو با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که مرجع ملی سازمان ‪ WIPO‬در ایران است، نسبت به ثبت نام و نشان تجاری سمند در این سازمان بین‌المللی اقدام کرده است.


وی ثبت نام و نشان محصول تجاری سمند را از اهم پیش نیازهای حضور در عرصه‌های تجارت بین‌المللی عنوان کرد و افزود: با این اقدام از مصونیت حقوق اسنادی، مالکیت معنوی، طراحی صنعتی و کپی برداری محصولاتی که با این نام و نشان در شرکت ایران خودرو طراحی و تولید می‌شوند در سراسر جهان اطمینان حاصل شده است.


این مقام مسئول تاکید کرد: شرکت ایران خودرو در سال ‪ ۸۴‬با ایجاد زیر ساخت‌های لازم، توسعه صادرات را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده بود.


وی با اشاره به تاکید ویژه ریاست جمهوری مبنی بر ضرورت توسعه صادرات خودرو ملی و تسریع در طراحی و ساخت موتور ملی، اظهار امیدواری کرد: با افتتاح کارخانه‌های تولیدی خودروی سمند در کشورهای آذربایجان، بلاروس و سوریه، فصل جدیدی از فعالیتهای بین‌المللی شرکت ایران خودرو آغاز شود.


این گزارش حاکیست: کنوانسیون پاریس در سال ‪ ۱۸۸۳‬میلادی با هدف حفاظت از حقوق صنعتی کشورها تشکیل و مصوبات این کنوانسیون در سال ‪ ۱۹۷۰‬میلادی در ژنو منجر به تشکیل سازمان جهانی مالکیت معنوی که مقر آن در شهر ژنو سوئیس قرار دارد، شد.


این سازمان که هم اکنون ‪ ۱۸۳‬عضو دارد در چارچوب پروتکل مادرید مصوب ‪ ۱۹۸۹‬که ‪ ۶۱‬کشور جهان آن را به ثبت رسانده‌اند اختراعات، علائم تجاری و صنعتی، مصونیت نسخه برداری از تولیدات صنعتی ،کتب و آثار هنری را به ثبت می‌رسد. جمهوری اسلامی ایران از سال ‪ ۱۹۶۹‬میلادی عضو سازمان جهانی مالکیت معنوی (‪ (WIPO‬است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 40
  • ۲۲ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.