ایران در زدن ضربات آخر ناموفق بودسرمربی تیم ملی فوتبال سوریه:
یک امتیاز باارزش را در تهران به دست آوردیم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه بعد از تساوی تیمش مقابل ایران گفت: از آن‌جا که فقط دو هفته هدایت سوریه را برعهده داشتم، کسب این تساوی در تهران بسیار خوشحال‌کننده بود.
، فجر ابراهیم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم ملی ایران یکی از بهترین‌های آسیا است و هرچند ما نمی‌توانیم به خوبی ایران بازی کنیم اما، با ارایه‌ی فوتبالی مبتنی بر منطق و آرامش، یک امتیاز باارزش را در تهران به دست آوردیم.


وی ادامه داد: چندین بازیکن اصلی ما به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نداشتند. به همین دلیل از نتیجه‌ی این بازی مقابل تماشاگران ایرانی بسیار راضی هستم.


ابراهیم افزود: اکنون دیدار برگشت‌مان مقابل ایران در سوریه بسیار دشوار و سرنوشت‌ساز خواهد بود. ما خوش‌شانس بودیم که در دقایق پایانی بازی، گل تساوی را به ثمر رساندیم، ولی می‌دانیم که در سوریه کار آسانی را پیش رو نخواهیم داشت.


وی در مورد نحوه‌ی بازی ایران اظهار کرد: بازیکنان ایران در بازی با توپ مهارت ویژه‌ای داشته اما، نتوانستند از ضربات آخر خود به خوبی استفاده کنند.


سرمربی تیم سوریه تصریح کرد: من مدت زیادی نیست که هدایت سوریه را بر عهده گرفته‌ام و از عملکرد بازیکنانم در این مدت رضایت دارم. بازیکنان ما سعی کردند تا آن‌چه را که در تمرینات گذشته انجام داده بودند به خوبی در زمین مسابقه به اجرا بگذارند.


ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.