ایران یک نظامی زن انگلیسی بازداشت‌شده را آزاد می‌کند

وزیر امور خارجه کشورمان از آزادی یک نیروی زن که در میان نظامیان انگلیسی دستگیر شده است، خبر داد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) شبکه‌ی تلویزیونی الجزیره به نقل از رسانه‌های ترکیه اعلام کرد که منوچهر متکی، وزیر امور خارجه‌ی ایران اعلام داشته که کشورش به زودی یک زن انگلیسی از نظامیان انگلیسی دستگیرشده در آبهای ایران را آزاد خواهد کرد.این خبرگزاری به نقل از متکی که در ریاض و در اجلاس سران اتحادیه‌ی عرب به سر می‌برد، تاکید کرد که این زن انگلیسی امروز یا فردا آزاد می‌شود.۱۵ نظامی انگلیسی جمعه گذشته در پی ورود غیرمجاز به آبهای ایران از سوی ماموران ایرانی دستگیر شده‌اند.هم‌چنین محمدعلی حسینی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا این خبر را تایید کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۰۸ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.