ایوانکوویچ: رویاهایم در جام جهانی پایانی نخواهد داشت
images/20060516/ivan.jpg
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: خواسته‌ها و رویاهای من در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان حد و اندازه‌ای ندارد.
به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ درگفت‌وگو با سایت اسپورتس یوکی اظهار داشت: خیلی از طرح‌ها و امکانات را جهت انجام در جام جهانی در ذهن دارم. در حقیقت خواسته‌ها و رویاهای من حد و اندازه‌ای ندارد.
این سایت پس از معرفی برانکو به عنوان دستیار میروسلاو بلاژویچ که همراه وی موفق شده در جام جهانی ۱۹۹۸ به مقام سوم دست پیدا کند، یاد کرده و از قول مربی ایران گفته است: می‌خواهم همراه با ایران به عناوین و افتخاراتی برسم. به همین دلیل روی توانمان تمرکز می‌کنیم تا از دور نخست صعود کنیم.
سایت اسپورتس یوکی سپس نوشته است: وی همراه بلاژویچ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن نتوانست باعث صعود ایران به مسابقات شود اما هم اکنون به تجارب ارزشمندی در خصوص تیم ایران رسیده است.
این سایت از قول برانکو عنوان کرد: کاملاً متوجه اهمیت کاری که در جام جهانی آلمان در پیش داریم هستم اما به قدر کافی بازیکن با استعداد و توانمند دارم که می‌توانم به خواسته‌های خود برسم یکی از آنها مسعود شجاعی است. بازیکن بااستعداد که در جام جهانی او را معرفی می‌کنم.
وی افزود: می‌توانم بگویم در جام جهانی بازیکنی دارم که نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند؛ او کسی غیر از شجاعی نیست.
وی گفت: مسعود بازیکن شگفتی‌ساز و نا‌م‌آشنا برای بسیاری از مردم در جام جهانی است. او یکی از بازیکنان با استعداد ایرانی است که هنوز شناخته نشده است.

 

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۷ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.