ایران در ایام نوروز ۳۴ بار لرزید

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، مرتضی اکبرپور روز سه شنبه با تشریح رپرتاژ نهایی حوادث ایام نوروز افزود: براساس آمار دریافتی، شدت این زمین لرزه ‌ها فقط در چهار مورد بیش‌تر از چهار ریشتر بوده و خوشبختانه خسارات جانی بدنبال نداشته و خسارت مالی آن نیز اندک بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این در برخی استان ‌های کشور شاهد رانش زمین بودیم که آمار آن نیز هفت مورد رپرتاژ شده است.

معاون مقابله و آمادگی سازمان مدیریت بحران کشور همچنین افزود: از ابتدا تا ۱۳ فروردین ما با تداوم بارش باران و برف در ۲۲ نقطه کشور، آبگرفتگی رخ داد که این آبگرفتگی ‌ها در چند نقطه نیز منتج به جان باختن چهار نفر از هموطنان شد.

اکبرپور بیان کرد: در ایام نوروز همچنین با توجه به وضعیت جوی هوا در ۱۳ نقطه کشور شاهد برف و کولاک و در سه نقطه شاهد بارش تگرگ بودیم که البته با هماهنگی ‌های از پیش انجام شده و همکاری مردم مشکلات بوجود آمده بخوبی رفع شد.

معاون سازمان مدیریت بحران کشور وقوع طوفان را در ایام نوروز هشت مورد برشمرد.

وی افزود: میزان خسارات وارده از مجموع اتفاقات حادث شده در دست بررسی است.

منبع: ایرنا

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ April 2016 | 9:53 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.